Het Aurigoleau-Team

Lieve Vanlaere

lieve@aurigoleau.be

+32 (0)479 78 47 80

  • Eigenaar & zaakvoerder

  • Hydrotherapie

  • Master kinesitherapie

  • Master psychomotoriek

  • Partner bij huis van veerkracht

  • Hydro tussen 8u30 en 14u op ma/woe/do/vr

Marion Van Beurden

vanbeurden.marion@gmail.com

+32 (0)479 73 25 37

  • Goedlachs, verantwoordelijk en zorgzaam

  • Kinesitherapie

  • Neurologische aandoeningen en revalidatie

  • Hydrotherapie

  • Beschikbaar elke morgen & donderdagNM/avond

Vincent Di Liberto

diliberto.vincent@outlook.be

+32 (0)474 12 82 14

  • Geduldig & sportief

  • Orthopedie

  • Traumatologie

  • Hydrotherapie

  • Sportieve re-educatie

  • Rugschool in het water

  • Dinsdag, woensdag, donderdag, zondagNM

Bjarne Vandervoort

Bjarne.vandervoort@hotmail.com

+32 (0)479 11 57 31

  • Enthousiast, sportfanaat en kindervriend!

  • Pediatrie - ademhalingskiné

  • Psychomotoriek

  • Hydrotherapie

  • Sportspecifieke begeleiding - specialisatie voetbal

  • Altijd beschikbaar behalve dinsdag & donderdag

Lewis Marchant

lewismarchant14@gmail.com

+32 (0)470 83 07 01

  • Master kinesitherapie

  • Zachtaardig, attent en een goede luisteraar

  • Opleiding osteopathie (in uitvoering)

  • Orthopedie

  • Hydrotherapie

  • Kiné hand & elleboog, lymfedrainage en massage

Gilles Deneumoustier

deneumoustier.pro@gmail.com

+32 (0)497 63 95 00 

  • Sympathiek en doeltreffend

  • Kinesitherapie

  • Manuele therapie : rug & nek

  • Sportspecifieke begeleiding

  • Hydrotherapie

Wout Fransen

wout.fransen@outlook.com

+32 (0)471 28 89 50 

  • Master kinesitherapie specialisatie neurologische aandoeningen

  • Geconventioneerd

  • Interesse voor het autonome zenuwstelsel, pijn en vermoeidheidsproblematieken

  • Hydrotherapie

  • De patiënt in zijn totaliteit benaderen

  • Sportieve aanleg

  • Plezier in beweging geven

Benoit Danloy

danloybenoit@gmail.com

+32 (0)498 68 53 41

  • Conviviaal, gedreven en resultaatgericht

  • Osteopathie

  • Beschikbaar op maandag-, dinsdag-, en donderdagmorgen

Corinne Somerhausen

coso@skynet.be

+32 (0)475 86 87 54

  • Osteopathie

Lieve Vanlaere

lieve@aurigoleau.be

0479 78 47 80

  • Eigenaar & zaakvoerder
  • Hydrotherapie
  • Master kinesitherapie
  • Master psychomotoriek
  • Houdingscorrectie, gangrevalidatie, neurologie
  • Hydro 8u30 - 14u op woe, don, vrij
Maak een afspraak

Benoit Danloy

benoit.aurigoleau@gmail.com

0498 68 53 41

  • Conviviaal, gedreven en resultaatgericht
  • Osteopathie
  • Beschikbaar op dinsdag en donderdag
Maak een afspraak

Vincent Di Liberto

vincent.aurigoleau@gmail.com

0474 12 82 14

  • Geduldig & sportief
  • Orthopedie
  • Traumatologie
  • Hydrotherapie
  • Sportieve re-educatie
  • Dinsdag, donderdag, vrijdag
Maak een afspraak

Sarah Roelandt

sarah.aurigoleau@gmail.com

0456 32 36 58

  • Empathisch - sociaal - goedlachs
  • Master kinesitherapie - manuele therapie
  • Hydrotherapie
  • Post operatieve revalidatie
  • Pre en post natale kinesitherapie
  • Maandag -woensdag - vrijdag
  • voor huisbezoeken, graag telefonisch contact
Maak een afspraak

Corinne Somerhausen

corinne.aurigoleau@gmail.com

0475 86 87 54

  • Osteopathie
  • Ook zondag beschikbaar
Maak een afspraak

Wout Fransen

wout.aurigoleau@gmail.com

0471 28 89 50

  • Master kinesitherapie specialisatie neurologische aandoeningen
  • Geconventioneerd
  • Interesse voor het autonome zenuwstelsel, pijn en vermoeidheidsproblematieken
  • Hydrotherapie
  • De patiënt in zijn totaliteit benaderen
  • Plezier in beweging geven
  • dinsdag en donderdag
Maak een afspraak

Christina Sourla

christina.aurigoleau@gmail.com

0456 25 83 34

  • Geduldig, goedlachs, zorgzaam
  • Neurologie : NDT Bobath & Baby NDT Bobath
  • Hydrotherapie : Halliwick Techniek
  • Baby & Kinder kinesitherapeute
  • Sportkinesitherapeute voor mensen met beperking
Maak een afspraak

Alicia Cornet

Alicia.aurigoleau@gmail.com

0471 938229

  • Master Neurologie volwassenen
  • Respiratoire Kiné kinderen en volwassenen
  • Osteopathie in opleiding
  • Blijgezind & luisterend oor
  • woensdag en vrijdag

Maak een afspraak

Lars De Donder

Lars.aurigoleau@gmail.com

0494 89 07 71

  • Sportief, motiverend en rustig
  • (Kracht)training en begeleiding atleten – specifiek triatlon
  • Totale benadering atleet – inclusief voeding
  • Master sportkinesitherapie
  • Hydrotherapie en zwemtherapie
  • Orthopedie en post operatieve revalidatie
Maak een afspraak

Alice Wilmet

alice.aurigoleau@gmail.com

0474 33 53 61

Master Kinesitherapie

Manuele Lymfe drainage

Ortho-trauma therapie

Hydrotherapie

Osteopatie in opleiding

Maak een afspraak